SONUÇLAR

Maltepe Üniversitesi Yazılım Yarışması değerlendirme süreci sonunda dereceye giren projeler sırasıyla aşağıda verildiği gibidir:
 

 

Proje Ekip Lideri

Proje Konusu

1

BURAK ÇALIK

QR Medya projesi yazılı veya görsel medya aracılığıyla ürün tanıtımı, ürün bilgilendirmesi ve reklam değerlendirmesi yapacaktır.

2

ERSİN ERTÜRK

Ortaöğretim düzeyindeki öğrencilerin ders uygulamalarını içerecek eğitici bir strateji oyunudur.   Öğrenci oyun sırasında kendi isteğiyle öğrenmeye teşvik edilecektir.

3

MUHAMMED EMİN ÖZGÜNSÜR*

Akıllı kamera sistemli bir quadriocopter projesidir. Hareket halindeyken hareket algılamalarını, yüz ve karakter  tanımlarını komuta dönüştürülebilen bir sistemdir.

HÜSREV ARACI*

Farklı sektörlerde iş yapan şirketleri ve kobileri tek çatı altında toplayarak kullanıcılara hızlı ve güvenilir online organizasyon olanağı verir.

4

MUSTAFA CİHAN ÖZER

İnteraktif Okul Öncesi Çocuk Eğitim Uygulaması.

5

MEHMET DEĞİRMENCİ

Endüstriyel soğutma sistemlerinin  derecelerinin istenilen seviyede tutmasını sağlayan dijital kumanda.

6

BERAAT ALDEMİR

Kan ihtiyacı oluştuğunda o kan grubunu taşıyan diğer insanlara mobil ve internet teknolojileri kullanılarak  ihtiyacın karşılanması sistemidir.

 

*Üçüncülük iki proje tarafından paylaşılmaktadır.

Ödül töreni 10.05.2013 Cuma günü saat 10:00 da Mustafa Necati Konferans Salonunda yapılacaktır.  İlk üç projenin kısa  sunumları yapılacaktır.

Katılım herkese açıktır.

Saygılarımızla,

Yarışma Düzenleme Kurulu